Ekibimiz

Klinik Psikolog Yağmur Akçan

2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Ankara TED Üniversitesinde Gelişim odaklı çocuk ve ergen klinik psikolojisi yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Başkent Üniversitesinden kayıp ve yas süreçleri kuramsal eğitimi, toplum gönüllüleri vakfından ayrımcılık barış ve cinsiyet eğitimi ve AYA Psikoakademi’den Nişantaşı üniversitesi sertifikalı Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi ) eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Halen Çağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Ayrıca Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır.


Psikolog Meltem İnce

2018 yılında Çağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Davranış Terapileri Akademisi- Bilişsel Davranışçı terapi eğitimini, PsikoTerap-İST danışmanlık merkezi tarafından çocuk testleri eğitimini tamamlamıştır. Mersin Üniversitesi Eğitim fakültesinden Pedagojik formasyon almaya hak kazanmıştır.

Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır. . AYA Psikoakademi’den Nişantaşı üniversitesi sertifikalı Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi ) eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Armis Anaokulunda kurum psikoloğu olarak görev yapmaktadır.

Halen Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır.


Psikolog B. Beyza Arslantaş

2010 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur.St. Andrews College da Vaka formülasyonları ve Süpervizyon eğitimini tamamlamıştır .Davranış Bilimleri Enstitüsünden Stratejik Aile Terapisi ,Gestalt Terapi ve EMDR eğitimi, Bilgi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Aile Terapisi eğitimi, CETAD Cinsel Terapi , Brief London Enstitüsünden Bilişsel Davranışçı ve Çözüm Odaklı Terapi eğitimlerini tamamlamıştır.

Gaziantep Medical Park Hastanesinde 4 yıl Psikoterapist olarak görev yapmış, halen Dr.Obengül Ejder Özel Aile Danışma Merkezinde Aile, Evlilik ve Cinsel Terapist olarak çalışmaktadır.


Psikolog Umut Kum

2020 yılında FMV Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Kağıthane Devlet Hastahanesi’nde stajyer psikolog olarak görev yapmıştır. Askerlik görevini Rehberlik ve danışmanlık merkezi subayı olarak Hatay- Reyhanlı’da yapmış ve askerlerin ruhsal durumu ve bağımlılık psikolojisi alanında çalışmalar yapmıştır. AYA Psikoakademi’den Nişantaşı üniversitesi sertifikalı Bağımlılık Psikolojisi ve Alkol ve Madde Bağımlığı Terapisi Eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Aynı zamanda Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi )  eğitimlerini tamamlamıştır.

Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Sigara, Alkol, Madde, Kumar Bağımlılığı Psikoterapisti olarak çalışmaktadır. Moodist hastanesinde Prof. Dr. Kültekin Ögel süpervizyonluğunda staj yapmıştır.


Call Now ButtonHEMEN ARA!