Ekibimiz

Psikolog Meltem İnce

2018 yılında Çağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Davranış Terapileri Akademisi- Bilişsel Davranışçı terapi eğitimini, PsikoTerap-İST danışmanlık merkezi tarafından çocuk testleri eğitimini tamamlamıştır. Mersin Üniversitesi Eğitim fakültesinden Pedagojik formasyon almaya hak kazanmıştır.

Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır. . AYA Psikoakademi’den Nişantaşı üniversitesi sertifikalı Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi ) eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Armis Anaokulunda kurum psikoloğu olarak görev yapmaktadır.

Halen Dr.Obengül Ejder Özel Aile danışma merkezinde Çocuk ve Ergen Terapisti olarak çalışmaktadır.


Psikolog İlgin İnan

2022 yılında Çağ Üniversitesi Psikoloji (%100 İngilizce) bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Kazandığı Erasmus bursu ile Belçika’da Türk Dili Enstitüsü Uyum ve Araştırma Merkezi’nde psikolog olarak stajını tamamlamıştır. Yarı Türk yarı yabancı uyruklu çocuklar ve aileleri ile başta dil gelişimi olmak üzere çeşitli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Klinik stajını Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır.

Öğrencilik hayatından bu yana TPÖÇG( Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu), EFPSA (European Federation of Psychology Students’ Associations), AIESEC, World Human Relief gibi çeşitli sivil toplum kuruluşları ve öğrenci platformlarında gönüllü çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Nilüfer Devecigil & Dr. Byron Norton’dan Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimini, Prof. Dr. Serap Özer’den Çocuk ve Ergenlere Yönelik Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini almıştır. Uzm. Dr. Hülya Bingöl Çağlayan’dan Attentioner ile Dikkatimi Topluyorum programını tamamlamış ve uygulayıcı belgesi almaya hak kazanmıştır. WHR & İstanbul Bilgi Üniversitesi & City College of New York Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen Uluslararası İlişki ve Aile Çalışmaları ve Uluslararası Travma Çalışmaları Sertifika Programlarını başarı ile tamamlamıştır. Şu anda AYA Psikoakademi’den Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikoterapisi ( Psikopatoloji, Psikodinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Bütüncül Oyun Terapisi, Psikolojik sağlamlık, Mindfulness, Psikolojik Testler,  Kabul ve adanmışlık terapisi, sistemik Aile terapisi ) ve Aile Danışmanlığı eğitimlerini almaktadır.

Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı özel eğitim alanında uzman öğreticidir.

Güncel olarak AYA Psikoakademi’de eğitim asistanı ve Dr. Obengül Ejder Özel Aile Danışma Merkezi’nde psikolog olarak görev almaktadır.

HEMEN ARA!